Bageterie Boulevard nastartovala svůj plán B

„Jedeme k těm, kteří jedou dál“, to je motto, pod kterým vyráží každý den mistr Evropy a vicemistr světa horských kol Kristián Hynek s týmem cyklistů ze základny Bageterie Boulevard s batohy plnými polévky za pracovníky odběrových míst. V období, kdy byly profesionálním sportovcům zrušeny závody to berou jako způsob, jak využít hodiny tréninku ve prospěch těch, kterým právě teď dochází síly. Bageterie Boulevard a cyklistický profesionál Hynek zároveň vyzývají další sportovce na kolech, aby se do pomoci zapojili. Už teď se jim hlásí cyklisté ze všech koutů republiky.

Jiří Štěpánek, provozní ředitel Bageterie Boulevard k akci říká:

„Nemůžeme pomoct všem, rozhodli jsme se ale, že denně dodáme porci naší teplé kvalitní polévky těm, kteří pracují obětavě, neúnavně a na rizikovém místě. Děkujeme Kristiánovi a českým cyklistům, že v době nezávodění nabídli svou energii těm, kteří teď nemají sílu ani čas chodit si pro jídlo či nápoje k prodejním okénkům,“ dodává.

Dobročinný projekt „Jedeme k těm, kteří jedou dál“ je aktuální reakcí na dnešní koronavirovou krizi. Zároveň se jím ale už Bageterie Boulevard hlásí k Plánu B, své budoucí komunikační platformě, která vznikla v nové agentuře Terezy Svěrákové a Tomáše Dvořáka a jejímž cílem bude dlouhodobě profilovat Bageterii Boulevard jako značku, které záleží na vyváženém životním stylu, do kterého patří nejen dobré jídlo, ale také pravidelný pohyb jako základ posilování zdraví a imunity.

Odkaz na spot: https://www.youtube.com/watch?v=ivKIExFzyPI