Běžecké boty Xero Shoes Born to Run - limitovaná edice

Christopher McDougall, autor bestselleru Born to Run, a Eric Orton, spoluautor knihy Born to Run 2 a světoznámý běžecký trenér, ve spolupráci se značkou obuvi Xero Shoes uvedli na trh limitovanou edici běžeckých bot Born to Run.

Před pár týdny vyšla Kniha Born to Run 2 - The Ultimate Training Guide, pokračování veleúspěšného prvního dílu Born to Run (česky Zrozeni k běhu). Autor Christopher McDougall si k pokračování přizval jako spoluautora běžeckého kouče Erica Ortona a po dlouhých 13 letech společně napsali díl druhý, ve kterém shrnuli vše, co za posledních 15 let v běhání zažili. Od vydání bestselleru Born to Run v roce 2009 McDougall a Orton nikdy nepodpořili žádnou obuv ani značku obuvi - až do teď.

Xero Shoes Born to Run Mesa Trail II – Lehká trailová běžecká obuv, Cena: 3500 Kč 

Dámské i pánské běžecké boty Xero Shoes Mesa Trail II jsou ideální pro běh v terénu. Jsou inovovanou verzí oblíbených minimalistických běžeckých bot, které jsou nejprodávanějšími a nejlehčími trailovými botami. Skvělou přilnavost Mesa Trail II zajistí gumová podrážka FeelTrue. O extra ochranu a pohodlí se postará 3 mm vrstva TrailFoam. Prodyšný svršek ze síťoviny pomůže odvádět vlhkost. Jako všechny boty značky Xero, i Mesa Trail II disponuje širokou špičkou a flexibilní podrážkou s nulovým dropem, což donutí chodidla pracovat a fungovat tak, jak a pro co byla stvořená.

Xero Shoes Born to Run Zelen - silniční běžecké boty, Cena: 3750 Kč 

Dámské i pánské běžecké boty Xero Shoes Zelen jsou silniční běžecké boty šetrné k planetě i k nohám. Prodyšný pletený svršek i nastavitelné upínací pásky jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu rPET. Spolu s hedvábně hladkou vložkou pro ultra lehký pocit udrží nohy v pohodlí při každém kilometru. Flexibilní odolná podrážka FeelTrue o tloušťce 5 mm se vzorkem inspirovaným pneumatikami poskytne dokonalou přilnavost a kontrolu na asfaltu i jiných zpevněných površích – to vše bez obětování schopnosti vnímat zem pod nohama a zpětné vazby.