COQUI BEACH VOLLEYBALL CUP OVLÁDNE AQUAPARK

Míč svištící vzduchem, písek, hbití volejbalisté, napětí i zábava. COQUI BEACH VOLLEYBALL CUP 2014 je tady! Turnaj s bohatým doprovodným programem ovládne Aquapark Olomouc již potřetí. O vítězství se utká deset tříčlenných týmů v sobotu 26. července. 

Plážoví volejbalisté starší 15 let se mohou zdarma registrovat na e-mailu info@coquiworld.com s tím, že  do předmětu zprávy je třeba uvést Coqui Beach Volleyball 2014 OLOMOUC. Hráči budou mít navíc vstup do areálu Aquaparku ZDARMA! Soutěžící se sejdou v 11 hodin u hlavního vchodu do budovy, v pravé poledne pak rozhodčí odpíská start turnaje. V případě, že se nepřihlásí všech deset týmů, mohou se zapojit i návštěvníci Aquaparku. A je o co hrát!
 
Kromě obuvi firmy Coqui jsou pro vítěze připraveny také ceny od Aquaparku. Na své si přijdou také běžní návštěvníci. Nepromění se jen v diváky, kteří fandí, ale mohou se zapojit i do soutěží v doprovodném programu, jako je házení botou, střelba z luku, slalom či štafeta. Doprovodný program počítá také s hudbou. 
 
Těšíme se na vás!