Čtyřhvězdičkový hotel s přátelským srdcem ke všem na cestách

Hotel Trinity byl postaven na základech domu ze 13. století o čemž svědčí nejen původní gotické zdivo sklepů, ale také renesanční klenby a nově otevřená expozice archeologických nálezů v hotelové lobby. Vybavení pokojů i veškeré služby jsou podle nejnovějších trendů na evropské úrovni což oceňují naši hosté z celého světa, kteří se k nám vracejí i individuální turisté, kteří nás navštíví na doporučující recenze. 

Za 18 let provozu naším hotelem prošlo nezpočetně slavných osobností: doprovod vatikánských nunciů při návštěvě papeže Jana Pavla II, sir Peter Ustinov, Václav a Livie Klausovi, byly tu ubytovány filmové štáby Itálie / 4 dílná televizní miniserie Piráti /a americký štáb s hvězdami Samem Neilem a Keirou Knightley ,který točil v Olomouci Doktora Živaga, fotbalové týmy Borussie Dortmund, /Olympique/ de /Marseille/, FC Evertonu a bezpočet českých herců a zpěváků. Také Vám se může snadno stát, že při své návštěvě potkáte známou osobnost.

Novinkou roku 2012 je knihovna pro hosty s výběrem knih o Olomouci.
 
Restaurace hotelu Trinity je nekuřácká a zaměřená na moderní kuchyni z čerstvých a kvalitních surovin . Vinotéka nabízí výběr medailových vín z jižní Moravy. Každoročně se účastní Grand Restaurant Festivalu, v únoru 2013 k nám přijede Mňam vlak z Prahy. Naši kuchaři vaří pro děti i pro celebrity, nedávno jsme hostili Slovenskou fotbalovou reprezantaci a asi tak dobře, že prohráli 0:3 . Disponujeme i konferenční salonky, jsou vhodnými pro soukromou i firemní klientelu a catering jsme schopni připravit do 300 osob.