Den otevřených dveří na univerzitě v Olomouci

Univerzita Palackého v Olomouci chystá na pátek 20. ledna druhý Den otevřených dveří. Zájemci o studium na olomoucké univerzitě mají vynikající příležitost seznámit se s místem svého budoucího studia a zjistit si přesné informace nejen o přijímacím řízení.

Na budoucí studenty se těší Cyrilometodějská teologická fakulta, fakulta Filozofická, Přírodovědecká, Pedagogická a Fakulta tělesné kultury, která si pro návštěvníky připravila bohatý doprovodný program.

Návštěvníkům Dne otevřených dveří Univerzity Palackého bude zdarma k dispozici speciální autobusová linka.

Vyjíždět bude ze zastávky Hlavní nádraží v každou celou hodinu (první v 9 hodin, poslední ve 12 hodin), odkud pak bude pokračovat směrem k jednotlivých fakultám. V opačném směru bude autobus jezdit rovněž v hodinových intervalech.

Informace o Dnu otevřených dveří jsou k dispozici na www.studuj.upol.cz nebo na www.upol.cz (sekce Zájemcům o studium).

Ve stejný den, 20. 1. 2012 od 9:00 do 14:00 hodin, zve zájemce o studium na Den otevřených dveří také CARITAS – Vyšší odborná škola sociální v Olomouci.

Uchazečům budou k dispozici studenti a zaměstnanci školy, kteří je provedou historickými budovami, odpoví na otázky o přijímacím řízení a představí vzdělávací programy i souběžné bakalářské studium, jež CARITAS realizuje ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou UP.

Studenti v několika blocích představí také své zkušenosti ze zahraničních praxí.

zdroj: ČTK