Každou maminku potěší promyšlený a praktický dárek

Den matek je ideální příležitost, jak vyjádřit uznání a vděčnost nejdůležitější ženě v životě. Můžete jí potěšit sentimentální památkou nebo praktickým dárkem, po kterém už dlouho touží. S dárkem od Sencoru ale rozhodně nešlápnete vedle.

Když je jídlo vášeň

Pro milovnici vaření je jako dělaná nová AKU řada, která v kuchyni nebude omezovat. Už žádné otravné dráty, nedostatek zásuvek a věčně zamotané kabely. S tyčovým mixérem SHB 9000WH se stane královnou kuchyně. Minimalistický vzhled v bílém provedení s prvky růžové z něj dělají ideální doplněk. Součástí balení je navíc i praktický držák na kuchyňskou linku, kam si snadno uschováte mixér, nástavce i nabíječku.  

AKU řada SENCOR však nabízí i sekáček SCB 9000WH a ruční šlehač 9000WH. Stačí mamince jen vybrat, který je ten nejlepší. Nebo rovnou všechny? Každý pořídíte za 1 499 Kč.

Aby byla ještě krásnější

Krásné vlasy za každé situace jsou snem ne jedné ženy. Koukněte se doma, zda mamince náhodou nechybí kulma nebo žehlička na vlasy.

Lokny nebo vlny nebudou problém s horkovzdušnou kulmou SHS 0910GD. Ta má dva vyměnitelné nástavce, dva stupně rychlosti i teploty a je obohacená o keratin. Takže vlasy nebudou ničené.  Zároveň jí lze bez nástavců použít jako fén. Pořídíte za 799 Kč.

O rovné vlasy se pak postará žehlička na vlasy SHI 5600GD se čtrnácti nastavitelnými teplotami a třemi nástavci pro dosažení dokonalého účesu. Mezi nimi i speciální nástavec na nanášení argonového oleje během žehlení. Pořídíte za 1 199 Kč.

Tekutý životabudič

Pokud vaše maminka začíná každé ráno s pořádnou dávkou kofeinu, jistě ocení automatický kávovar SES 9200CH. Espresso, latté či jakékoliv další na jedno zmáčknutí tlačítka na LED displeji. Stačí vybrat jednu z pěti hrubostí a výborný šálek kávy je na světě! Jelikož je stroj jen 18 cm široký, vejde se do každé kuchyně. Zakoupíte za 8 999 Kč.

Čas sama pro sebe

Každá máma někdy potřebuje alespoň chvilku vypnout a nic neřešit. V tomto případě však nedoporučujeme dávat nohy nahoru, ale položit je do perličkové lázně, která jí uleví a bude jako znovuzrozená. Masážní vanička na nohy SFM 3720 je dokonalým dárkem pro každou vytíženou ženu. Nejenže stimuluje prokrvení pokožky, ale zlepšuje i krevní oběh, uvolňuje svalstvo, a hlavně regeneruje pokaždé, když je potřeba. Zelená varianta za 999 Kč, fialová za 899 Kč.