Ke koupání zahraje kapela z Dětského domova

Rock a pop bude znít Aquaparkem. Ve čtvrtek 14. srpna tam vystoupí popová škola a hudební skupina z olomouckého Dětského domova. Koncert zpestří zábavné hudební soutěže, v areálu návštěvníci navíc potkají Zajíce a Vlka – aktéry ledové show Jen počkej, zajíci!

Děti a mladí rozezní svá hrdla i hudební nástroje ve 13 hodin. „Divákům naservírujeme současný popík a lehký rock, můžou se tak těšit třeba na Elány nebo Kabáty. Připraveny máme i zábavné soutěže, jako soutěž ve zpěvu. Dále naši muzikanti zahrají úryvek z písničky a soutěžící budou hádat její název,“ přiblížil ředitel dětského domova a kapelník v jedné osobě Dalibor Křepský s tím, že dětské publikum se může těšit ještě na pohádkové disciplíny. Kapela je navíc otevřená dalším muzikantům. Kdokoli z návštěvníků se může chopit hudebního nástroje a přidat se k ní. 
 
Popová škola i hudební skupina Dětského domova jsou na scéně 20 let. Muzikanti hrají na klávesy, kytary, basu a bicí. V současnosti je nejmladšímu členu uskupení devět let, nejstaršímu devatenáct. 
 
Ve čtvrtek 14. srpna narazí návštěvníci Aquaparku také na Vlka a Zajíce. Nejenže je postavičky ze známého animovaného filmu zabaví, pozvou je i na lední show, která ovládne Olomouc koncem září.