Právě se nacházíte:

Kurzy street dance

Ať je vám deset nebo přes třicet, street dance (pouliční tanec) znáte z filmů jako Step Up, Street Dance 3D, You Got Served nebo poměrně rozsáhlou českou taneční scénu znáte z nejrůznějších soutěží a battlů, máme pro vás dobrou zprávu.

Hip Hop Dance School otevírá nové taneční kurzy i pro absolutní začátečníky. Nově si můžete vybrat taneční styl, který vám nejvíce vyhovuje, ale i trénovat několikrát týdně. Každý bude mít možnost, aby si vybral přesně to, co mu nejvíce vyhovuje. Můžete si tedy tzv. "namíchat" tréninky nejen v závislosti na svých zkušenostech s pouličním tancem, ale také podle toho, jaké taneční styly vás baví. Můžete si vybrat ze čtyř kurzů: 

Basic dance - kurz je určený zájemcům, kteří s pouličním tancem nemají zatím žádné zkušenosti, popř. se street dance věnovali v minulosti, ale ne příliš intenzivně. Hlavním cílem kurzu je představit zájemcům pouliční tanec jako celek (co je to street dance, proč se tančí zrovna takto, jak se dělí, atd.) a naučit je základům jednotlivých tanečních technik. Pozornost bude věnována především nejoblíbenějším tanečním stylům hip hop (new style, old school) a house dance. 
 
Ladies dance - především pro všechny slečny, dívky a dámy (ale samozřejmě nejen pro ně) je tu kurz Ladies Dance. V něm se naučíte, příp. zdokonalíte v tanečních stylech určených především něžnějšímu pohlaví, tzn. dancehall, waacking, vogue, mtv style (r´n´b), atd. FUNK STYLES Jak už název napovídá, je tento kurz určený především pro milovníky funky. Pokud se vám líbí taneční styly jako popping nebo locking, chtěli byste se naučit základům b-boyingu (break dance), je tento kurz určený právě vám. 
 
Freestyle jam - chcete si přijít jen tak zatrénovat, doučit se vazby z běžných tréninků, vymyslet vlastní choreografii, připravit se na soutěž nebo si prostě jen tak zablbnout? Doražte na Freestyle Jam. Tyto lekce nebudou organizovány, přesto bude vždy přítomný trenér, který může pomoci s jakýmkoliv problémem. Kurzy můžete libovolně zkombinovat a trénovat tak až třikrát týdně. Při výběru více kurzů vás čeká nejen výhodnější cena, ale také různé bonusy v podobě víkendových workshopů zdarma nebo věcných dárků. Jednotlivé tréninky povedou zkušení lektoři, specialisté na konkrétní taneční styly, nejen z Olomouce, ale také z Přerova, Zlína nebo Ostravy. 
 
Hip Hop Dance School je projekt největšího českého street dance portálu. Lidé stojící za tímto magazínem kromě provozování street dance kurzů již více než pět let organizují soutěže (battly) a workshopy, a to i na mezinárodní úrovni, zprostředkovávají tanečníkům vzdělávání v zahraničí nebo do ČR pravidelně zvou nejlepší světové tanečníky. Kompletní informace o street dance kurzech v Olomouci i Hip Hop Dance School najdete na webových stránkách.