LÉTO V AQUAPARKU: OPALOVÁNÍ BEZ PLAVEK, CAMPY, HANÁCKÉ MISTROVSTVÍ

Letní sezona v olomouckém Aquaparku začíná. Již za pár dní (sobota 28. června) ji odstartuje pověstné Hanácké mistrovství v jízdě na tobogánu. Nejrychlejší závodník vyjezdí titul Hanácký rychlík, ve hře jsou i atraktivní ceny. Po Aquaparku se navíc o prázdninách budou prohánět Indiáni, piráti či kovbojové, lidé tam narazí také na různé pohádkové bytosti - to vše díky letnímu campu pro děti.  Od 1. července mnohé návštěvníky překvapí dokonce i novinka. Opalování bez plavek!

Opalováním bez plavek pod širým nebem si mohou zpestřit pobyt v Aquaparku saunaři i návštěvníci vodní části. "Letní terasu ve wellness zóně zpřístupníme tímto netradičním způsobem nově. Nechybí tam lehátka, ochlazovací sprcha a relaxační whirlpool s teplou vodou. Návštěvníci odtud mají přístup ke zmrzlinovému baru, kde mohou ochutnat také míchané nápoje," popisuje ředitel Aquaparku Dalibor Přikryl. 
 
Na své si přijdou i soutěživí návštěvníci všeho věku. Kdo z nich nejrychleji pokoří stopatnáctimetrovou dráhu tobogánu? To ukáže poslední červnovou sobotu 2. ročník Hanáckého mistrovství v jízdě na tobogánu. 
 
V netradičním klání změří síly závodníci ve čtyřech kategoriích: 
 
1. kategorie : 4 - 7 let (spolujízda s osobou starší 18-ti let)
2. kategorie : 8 - 13 let 
3. kategorie : 14 - 17 let
4. kategorie : 18 let a více
 
Absolutní vítěz se pochlubí titulem Hanácký rychlík. Každý vítěz ve své kategorii pak dosáhne na pohár a diplom. Diplomy budou připraveny i pro ty, kteří skončí druzí a třetí. Děti i dospělí budou soutěžit o atraktivní ceny. "Mohou vyhrát nafukovací člun, koloběžku, kolečkové brusle, skateboard a další zajímavé věci, které je budou motivovat ke zdravému pohybu," nastíní Přikryl.
 
Zájemci by se měli registrovat předem na e-mailu aktivity@aqua-olomouc.cz, kde uvedou následující údaje:
 
Jméno a Příjmení
Datum narození 
Číslo závodní kategorie
 
Celkem se může přihlásit dvě stě závodníků, ti budou mít navíc nárok na zvýhodněné vstupné. Sraz závodníků všech kategorií proběhne od 8.30 - 10.00 hodin v letní části Aquaparku. Mistrovství začne v jedenáct hodin dopoledne. Závod zpestří doprovodný program a hudba.
 
Malý průzkumník - sportovní letní camp přímo v areálu Aquaparku slibují dětem akční léto. Jsou určeny pro děti ve věku 3 - 7 let a první z nich začíná již 30. června. Malí návštěvníci prožijí každý týden jiné dobrodružství. Promění se v Indiány, piráty či princezny a rytíře, doplují do Afriky a Asie, okusí mráz na Antarktidě nebo se ohřejí u protinožců v Austrálii. Dosáhnou na planety a na vlastní kůži prožijí pohádkové příběhy. Z campu si navíc odnesou třeba indiánskou čelenku, korunku pro princezny či pirátskou pásku přes oko, které si sami vyrobí. Kromě tvoření si děti užijí bohatého programu v podobě her, malování, zpívání, povídání a dovádění. "Dětem bude k dispozici herní koutek, trampolína, hračky, hřiště, travnatá plocha a brouzdaliště. Ve vnitřním i venkovním areálu zase dostanou lekce plavání pod vedením zkušených instruktorů," dodává Přikryl.
 
Zajištěno je i celotýdenní stravování včetně pitného režimu. 
 
Cena pětidenního campu činí 1750 korun. 
 
Zájemci by se měli přihlásit na e-mailu prodeti@aqua-olomouc.cz. 
 
Děkujeme za pozornost a budeme se těšit na Vaši návštěvu...
 
Více informací se dozvíte na webu www.aqua-olomouc.cz