MERRELL ženám, které se nebojí dobrodružství

Některé z nás se na zasněžené kopce dívají raději se svařáčkem v ruce od rozpáleného krbu. Jiné ženy však tento pohled přímo vybízí k dobrodružným zimním výpravám. Americká značka MERRELL je tu, aby tyto ženy podpořila na každém kroku. 

Na pomoc si pozvala hned několik patentovaných technologií, které mají jediný cíl – poskytnout pohodlí i při celodenním nošení i v extrémních zimních podmínkách. Nevzdala se však ani atraktivního designu a ukazuje tak světu, že opravdu kvalitní obuv může být krásná i vysoce funkční.

MERRELL ví, jak to u žen chodí
Veškeré dámské modely značky MERRELL jsou vybavené patentem Q-FormTM přizpůsobující obuv stylu chůze, který je dán širší ženskou pánví. MERRELL tak předchází bolestem zad a zároveň prodlužuje životnost obuvi.
 
To chce akci a nohy v teple
Užijte si pořádnou dávku adrenalinu, kterou hory v zimně nabízejí, a svým prstům dopřejte luxus unikátního zateplení patentovanými technologiemi PrimaLoft® či ThinsulateTM značky MERRELL. Podle hesla „teplo bez objemu” zahřejí a přitom botě nepřidávají na váze. Navíc dýchají a rychle schnou.
 
MERRELL Arctic Fox Pull Waterproof
Dámská obuv vhodná pro turistiku s lehčí a středně těžkou zátěží. Díky unikátnímu zateplení PrimaLoft® zvládá i extrémní podmínky. Podrážka byla speciálně vyvinutá pro chůzi ve sněhu.
Doporučená cena: 3 699 Kč, 150 Euro
 
MERRELL Chameleon Thermo 8 WTPF Synthc
Řada Chameleon patří u značky MERRELL k těm nejoblíbenějším už několik sezón. Dámská obuv vhodná pro turistiku i vícedenní trek se střední zátěží je vyrobena z voděodolné syntetické kůže. Díky unikátnímu zateplení ThinsulateTM zvládá i extrémní podmínky. Podrážka byla speciálně vyvinutá pro chůzi ve sněhu a po ledu.
Doporučená cena: 3 199 Kč, 130 Euro
 
MERRELL Arctic Fox 6 Waterproof
Dámská obuv vhodná pro turistiku s lehčí a středně těžkou zátěží. Zateplení PrimaLoft® zvládá i extrémní podmínky. Podrážka byla speciálně vyvinutá pro chůzi ve sněhu a po ledu.
Doporučená cena: 3 499 Kč, 140 Euro
 
MERRELL Arctic Fox 8 Waterproof
Dámská obuv vhodná pro turistiku s lehčí a středně těžkou zátěží. Zateplení PrimaLoft® zvládá i extrémní podmínky. Podrážka byla speciálně vyvinutá pro chůzi ve sněhu a po ledu. Vyšší provedení chrání kotník.
Doporučená cena: 3 799 Kč, 150 Euro
 
I zima jednou skončí
Správná touha po dobrodružství však se zimou nekončí. Proto MERRELL přichází i s modely bez zateplení, přesto však nabité technologiemi. První jarní výpravu se dokonale užijete například v modelu MERRELL Chameleon Thermo 8 WTPF Synthc, který je vyrobený z kvalitní nepromokavé kůže. Jeho oldschool vzhled umocňuje polstrování z vepřovice a zemité odstíny podtržené oranžovými detaily.
 
MERRELL Chameleon Arc 2 Rival WTPF
Modely řady Chameleon patří u značky MERRELL k těm nejoblíbenějším už několik sezón. Dámská obuv vyrobená z voděodolné kůže a nubuku je vhodná pro turistiku s lehčí a středně těžkou zátěží. Oblíbená podrážka Vibram nedovolí žádné uklouznutí a vyšší provedení chrání kotník.
Doporučená cena: 3 399 Kč, 135 Euro