OHLÉDNUTÍ ZA VEČEREM DUCHŮ

Večer duchů se v Zoo Olomouc opět vydařil na jedničku s hvězdičkou. Dopolední sluníčko vystřídalo sice chladnější, ale velmi příjemné podvečerní podzimní počasí. Strašidla, duchové a jiné roztodivné bytosti plnily zahradu už od 14:00 hodin a odbavení u vstupu i ostatní provoz v zahradě probíhalo díky tomu plynule a bez tlačenice.  

Nezapomenutelnou atmosféru zoo osvětlenou halloweenskou výzdobou a spoustou lampionů v rukách návštěvníků si přišlo užít stejné množství návštěvníků jako v loňském roce. Chladno podporovalo zájem o stánky s punčem pro malé i velké návštěvníky, stejně jako o něco dobrého k zakousnutí. Vyhodnocené nejlepší masky dostaly na památku krásné knihy a ostatní strašidla ptačí pírka, dikobrazí bodliny, hadí kůže a jiné trofeje, o které byl velký zájem. Všech osm strašilek bylo pokřtěno nejlepšími jmény navrhovanými davem dětí i jejich rodiči.

Profesionální fotografie od PHOTODIENST zachycující atmosféru tohoto kouzelného večera si odnesl každý, kdo se nepolekal Fantomase, ve stanu Rádia ČAS vymalovali na obličeje celou paletu barev a zástupci Pevnosti poznání zapálili nepočítaně rukou. Halloweenské dýně se použily jako hračky pro zvířata, měly z nich radost opice, surikaty a největší asi naši tygříci.

http://www.zoo-olomouc.cz/