Právě se nacházíte:

Pivní lázně v Olomouci

Lázeň, která je pro Vás připravena ve dřevěných stylových vanách, má mnoho uvolňujících a blahodárných účinků na tělo i duši a je připravena kromě jiných esenciálních živin i z pravého černého piva obohaceného o pivní kvasnice. 

Celá lázeň je provoněna chmelovou vůní, která v podobě chmelových lístečků z chmelových šišek rozvíjí Vaše smyslné představy a přenáší Vás o mnoho let zpět do dob Vašeho mládí. Pokožka je uvolněná a vláčná,  jen a jen se ji dotknout a procítit její hebkost. Mírné osvěžení v podobě 2 piveček ze zdejšího pivovaru Vás určitě také osvěží a ještě podtrhne emoce, které ve Vás dřímaly a nedostaly průchod Vaší myslí. Takto po 30minutách plných rozkoše určitě neopovrhnete krátkým odpočinkem v solí provoněné sauně, která je prohřátá jen na teplotu 60°C. Zde je místo setkání se s přáteli a kolegy, možnost se seznámit nebo si jen tak nezávazně pohovořit po dobu dalších až 30minut.

Zbytek procedury je doporučen strávit v odpočívárně s lehkým spánkem a sny, které si chcete nechat zdát. Pro celkové podtržení celé procedury je pro Vás ještě připravena 30 min.relaxační pivní masáž, která je možná pouze po předchozí tel. domluvě s obsluhou lázní. Není zahrnuta do ceny vstupenky do pivních lázní a je hrazena zvlášť. Dárkový poukaz, který je možno zakoupit v pivovaru u baru nebo v pracovní době u obsluhy lázní je rovněž bez masáže a je proto třeba si masáž dodatečně objednat na den koupelí.
 
Pro zákazníky, kteří májí zájem navštívit Olomouc, prohlédnout si historickou část města, uvolnit se v pivních lázních, potěšit se posezením a ochutnávkou piv a jídla v našem pivovaru, je možné zajistit ubytování ve stylovém pensionku ANGELUS jen 150m od pivovaru a lázní.