Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Řemeslníky najdete snadno online díky službě ePoptávka.cz

7. 10 2013 | Nevíte, kde najít řemeslníky a firmy na stavbu nebo rekonstrukci? Přenechte starosti s hledáním vhodných dodavatelů na ePoptávce, která je za vás zdarma osloví a vaši poptávku jim předá.

Již během několika hodin od vyplnění poptávkového formuláře na www.epoptavka.cz, ve kterém uvedete, o jaké služby máte zájem, můžete očekávat první reakce od oslovených firem. Celkový počet záznamů, ze kterých pro vás ePoptávka.cz relevatní dodavatele vybírá, přitom převyšuje 200 tisíc firem z celé České republiky a vy tak nemusíte mít strach, že nebudete mít z čeho vybírat. Z nabídek na míru, které vám jednotliví dodavatelé zašlou, si následně sami vyberete, kterému realizaci své zakázky svěříte.

Uživatelé, kteří díky serveru ePoptávka.cz šetří čas i peníze, se rekrutují z řad jednotlivců, malých a středních firem i státních institucí a největších podniků v České republice. Oblíbený poptávkový server ePoptávka.cz, který spojuje poptávající s dodavateli zboží a služeb ze stovek oborů, již od roku 2004 úspěšně působí na českém, slovenském, polském a maďarském trhu.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO