Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

TOTAL představil novou řadu kapalin pro obrábění Folia

29. 10 2019 | TOTAL, přední hráč na globálním trhu s mazivy, oznamuje uvedení řady Folia pro obrábění v průmyslové výrobě. TOTAL Folia je chladicí a mazací kapalina na vodní bázi bez minerálních olejů a emulgátorů. Nabízí vynikající vlastnosti a poskytuje uživatelům jedinečné řešení pro celou řadu obráběcích operací.

TOTAL Folia přináší podstatné zvýšení produktivity, delší životnost strojů a nižší provozní náklady. Vynikající chladící a mazivostní vlastnosti produktů řady TOTAL Folia prodlužují životnost nástrojů, umožňují pracovat rychleji, efektivněji a bezpečněji a tím se výrazně podílejí na snižování výrobních nákladů.

Společnost TOTAL se zavázala dodávat produkty, které jsou cenově dostupné, spolehlivé, čisté a splňují nejvyšší bezpečnostní a ekologické standardy. Produktová řada TOTAL Folia  se zaměřuje na tři důležité oblasti: zdraví, bezpečnost a životní prostředí.

Výhody pro zdraví: bez zápachu, vzniku kouře a mlhy, při přímém kontaktu nedráždí pokožku.

Bezpečnostní výhody: menší zásoby, neklouzavé podlahy, čistší provoz a pracovní prostředí.

Výhody pro životní prostředí: dlouhá životnost, vyšší bezpečnost, bezpečné metody zpracování odpadu, suroviny pocházející z biologického materiálu.

TOTAL se i díky řadě TOTAL Folia nadále odlišuje od konkurence tím, že naslouchá potřebám svých zákazníků a zajišťuje bezpečnější a čistší pracovní podmínky.

Diskuse

 
.

Speciály

Naše magazíny

Novinky ze světa bydlení, aut, techniky ...

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO

Odpočívejte a relaxujte kdykoliv a kdekoliv...Váš partner SPA STUDIO