Večer duchů v olomoucké zoo

Poslední říjnová sobota (29.10.) bude v zoo opět plná duchů, úžasné podzimní atmosféry, dobrot pro zahřátí i mlsné jazýčky a strašidelných průvodců.  

Nebojácní, kteří si raději užívají tajemnou atmosféru při soukromé procházce, si musí vzít baterku nebo raději lampion, aby byli styloví. Akce je velmi oblíbená i u rodin s malými dětmi, proto jsme vyslyšeli jejich stesky ohledně začátku a posunuli ho již na druhou hodinu odpolední. Strašidla budou v tuto dobu velmi umírněná, aby neděsila drobotinu a jejich „dark“ verze nastoupí na scénu až při soumraku. Maskované zaměstnance najdete ve všech pavilonech, ovšem kdo bude chtít vědět něco o zvířatech, musí se zeptat!

Návštěvníci v maskách se mohou ucházet o vyhodnocení mezi třemi nejlepšími, a to v 16:00 při výběru třech TOP dětských masek vedle pavilonu žiraf v prostoru nástupiště safarivláčku. Po něm bude následovat křest strašilek. Nejhezčími jmény vybranými přímo na místě z návrhů přítomných budou pokřtěny naše strašilky (celých 8 zástupců různých typů) a autoři jmen budou odměněni.

Na závěr tohoto společného programu (cca v 17:00) vybereme ještě tři TOP dospělá strašidla. Aby to nebylo líto ostatním, všechny přítomné masky si tentokrát ze zoo odnesou odměnu. Ti nejlepší knihu a zbytek nějakou „trofej“ (ptačí brk, bodlinu dikobraza, hadí svlečku a podobně).

- AKCE ZAČÍNÁ VE 14:00
- POKLADNY OTEVŘENY DO 18:30
- AREÁL OTEVŘEN DO 21:00
- DĚTSKÉ VSTUPNÉ 70 Kč PRO VŠECHNY
- STRAŠIDELNÉ MALOVÁNÍ NA TVÁŘ
(Kostým dobrý, ale něco tomu chybí? Rádio Čas vás zmaluje tak, že vás doma nepoznají.)
- ČARODĚJNICKÝ PUNČ A JINÉ DOBROTY
(Řada druhů punčů včetně dětského, palačinky, slané dobroty...)
- KOSTÝMOVANÍ ZAMĚSTNANCI ZOO V AREÁLU I NA PAVILONECH
(Věřili byste, kolik se toho můžete dozvědět třeba od čarodějnice? Tak se zkuste zeptat!)
- FOCENÍ STRAŠIDEL – DUŠIČKOVÁ FOTOSTĚNA
(Fotografování samozřejmě povoleno, ale taková profi fotka, to je teprve paráda.)
- KOUZELNÉ POKUSY S PEVNOSTÍ POZNÁNÍ
(Jak to ty čarodějnice dělají, že jim hrnce kouří a svítí?)

http://www.zoo-olomouc.cz/