Módní dětské oblečení pro všechna roční období

Společnost TULEC TREND si za dlouhou dobu své existence vydobyla pevné místo na trhu s dětským oblečením, o čemž svědčí mimo jiné dlouhodobý zájem širokého spektra odběratelů dětského textilu.

Pokud hledáte kvalitní dětské oblečení, neváhejte prosím a prohlédněte si naše kolekce (jaro/léto 2011, podzim/zima 2010, jaro/léto 2010, podzim/zima 2009, jaro/léto 2009, podzim/zima 2008), které na dětský textil nahlížejí v kontextu tradice a zkušeností, jež sbíráme již od roku 1993. Splňujeme požadavky těch nejnáročnějších zákazníků a dětský textil od nás splňuje všechny přísné vyhlášky specifické pro český trh.

Mnozí z vás nás již dlouhá léta znáte, spolupracujete s námi a víte jaké TRENDY našich kolekcí nabízíme a těm co o nás vědí málo nebo vůbec nic, se několika slovy představujeme.
 
Na českém trhu působíme od roku 1993 a od roku 2000 je naše zboží označováno ochrannou známkou TULEC TREND, která vám zaručuje originálnost a jedinečnost našich výrobků.
 
Kolekce TULEC TREND splňují přísné vyhlášky českého trhu, včetně atestů a hygienických vyhlášek, které jsou platné a byly zpřísněny od července roku 2002, bez kterých nelze dětské oblečení na českém trhu prodávat, a které jsou kontrolovány Českou obchodní inspekcí. Naši obchodní zástupci, kteří jsou v každodenním styku s našimi odběrateli mají za povinnost tyto doklady předložit, aby se naši odběratelé vyhnuli případným sankcím a postihům kontrolních úřadů.
 
Námi připravované kolekce dětského textilu zahrnují všechna roční období.