Právě se nacházíte:

Prodej zahraniční literatury

MEGABOOKS CZ působí na českém trhu (do roku 2006 pod obchodním jménem Mega Books International) od roku 1992.

Zaměřuje se na dovoz a distribuci zahraniční literatury a v současnosti je v celkovém objemu i v šíři své nabídky ve svém oboru největší firmou v zemi.

Zajišťuje komplexní servis dovozu a dodávek veškeré zahraniční literatury pro koncové zákazníky a maloobchodní odběratele, především státní školy a instituce.

Funguje jako velkoobchodní distributor vybraných zahraničních partnerů a zajišťuje dostatečné skladové zásoby i servis spojený s distribucí těchto titulů k dalším prodejcům po celé republice. Hlavním zahraničním partnerem je prestižní britské nakladatelství Oxford University Press, k nejvýznamnějším dále patří světoznámé německé nakladatelství Langenscheidt či další britské nakladatelství Heinle Cengage Learning. Je nám ctí být těmto partnerům výhradním dovozcem a distributorem pro Českou republiku.

Třetím pilířem společnosti je samostatné oddělení odborné zahraniční literatury, které vyřizuje veškeré speciální objednávky knihoven, odborných institucí, univerzit, firem, akademických ústavů i jednotlivců a které v šíři obchodních kontaktů, systematické péči i servisu i ve vybraných oborech (medicína, přírodní i humanitní vědy) prakticky nemá na trhu konkurenci.

http://www.megabooks.cz