STARTfest Želeč 2014 - Každý si tam přijde na své

Obec Želeč nacházející se na půli cesty mezi Prostějovem a Vyškovem bude 5. července opět hostit multižánrový festival STARTfest. Již třetí ročník festivalu odstartuje ve 14 hodin a návštěvníkům nabídne kromě hudebního programu, také veletrh neziskových organizací, workshopy a další zajímavé aktivity.

STARTfest Želeč pořádáný pod hlavičkou neziskové organizace Vivid z.s. oslaví letos již třetí narozeniny. Sobě, ale i jeho návštěvníkům, nadělí dárky v podobě zážitků ze skvělé hudby, vystoupení a spoustu dalšího. 5. Července ve 14:00 budou návštěvníkům otevřeny brány za kterými na ně čekají 2 hudební stage plné rozmanité hudby. Rock, Reagge, Ska, Jazz, Hip Hop a mnoho dalšího budou prokládány tanečními vystoupeními a doplněny o rozlišné aktivity.

Na veletrhu neziskových organizací se představí Amnesty International, Člověk v tísni, Piafa, Be International, ICM Prostějov a jiné, které si v rámci svých prezentačních stánků připraví program pro děti i dospělé.

Na STARTfestu si můžete vyzkoušet také slack-line, lukostřelbu, čtyřkolky či airsoft a občerstvit se na některém z mnoha gastronomických stánků.

Hlavu můžete složit ve stanovém městečku, které je jako každý rok připraveno ZDARMA pro všechny návštěvníky. Vstupenka na STARTfest stojí 100 Kč a slevu si může zažádat student či dítě do 12 let.

Další informace a fotografie jsou na www.startfest.cz nebo www.facebook.com/STARTfestZelec

 

 

Čtěte více