Adrenalinový dárek - zážitek na celý život

Adrenalinové dárky nejsou pro každého. Adrenalin nadchne každého, kdo miluje napětí. Člověk překonává strach i sám sebe. Adrenalin je prospěšný pro fyzické i psychické zdraví. Vyberte si z naší bohaté nabídky adrenalinové dárky a zážitky pro své blízké.

Na kole se prohání skoro každý, ale zkuste to na čtyřech najednou. Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem - průvodcem do Českého Krumlova a okolí pro vás bude zážitkem, na jaký se jen tak nezapomíná. Řízení terénní čtyřkolky je podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil, pro neřidiče je tu však možnost svézt se, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné. Připravili jsme pro vás trasu s možností se v horkém počasí vykoupat v Lipenské přehradě.

Řídili jste již něco opravdu neobvyklého? Máte nyní možnost se naučit ovládat něco skutečně silného. Stačí 15 minut s instruktorem, který vás proškolí a můžete na vlastní kůži poznat obrovskou sílu tohoto stroje. Zážitek Obrněný transportér BVP1 obsahuje zapůjčení oblečení (kalhoty, bunda, kukla) prohlídku bojové techniky ve vojenském muzeu teoretickou přednášku o funkčnosti a systému řízení obrněného transportéru hodinový pronájem tanku (včetně neustálé přítomnosti zkušeného instruktora a spotřeby benzínu), kdy 15 min řídí instruktor, poté 30 min klient a s vozidlem se vrací na základnu v posledních 15 minutách opět instruktor ruský.
 
Vyzkoušejte si bláznivou jízdu na vzduchovém polštáři. Můžete jezdit po souši, po vodě i po sněhu. Můžete se čistě pro radost řítit až devadesátikilometrovou rychlostí nebo se podívat do míst, kam se žádný běžný dopravní prostředek nedostane. Vznášedla jsou velmi šetrná k přírodě a nezanechávají za sebou žádná poškození porostů. Po krátké instruktáži budete schopni vznášedlo bezpečně ovládat. 
 
Užijte si bezva jízdu. Nebo darujte jedinečný zážitek. Dráha v délce cca 200 m umožňuje užít si novou dimenzi pohybu v krásném prostředí a s maximem bezpečí. Využijte tohoto prostředí a zažijte jako jedni z prvních s naší firmou vzrušení při jízdě v ZORBU.
 
Milovníci Bungee jumpingu si mohou vyzkoušet překonat veškeré hranice strachu a odvahy tak, že svůj skok provedou právě s námi. Ačkoliv je považován za jeden z nejnebezpečnějších extrémních sportů, je bungee jumping pro začátečníky naprosto bezpečným sportem. Bungee jumping je dokonce daleko bezpečnější než jízda autem či přecházení silnice.
 
Dívat se na svět z výšky je snem snad každého z nás. Možná už jste mnohokrát letěli letadlem. Při letu horkovzdušným balonem ale můžete cítit vítr ve vlasech a slyšet zpívat ptáky. Při balonovém létání nejde o to doletět do konkrétního cíle, ale vychutnat si samotný let bez hluku a při minimální rychlosti. Přeneste se do průkopnických let, kdy se lidé poprvé odvážili odpoutat od země. Vaše bezpečnost během vyhlídkového letu balónem je zaručena profesionálními piloty a posádkami.