Právě se nacházíte:

Romantika s našimi balíčky

Zlatá rybka Vám přináší originální romantické zážitky, které potěší Vaše blízké. Díky nám můžete svým přátelům darovat romantický balíček na svatební cestu, čokoládový víkend, romantickou noc v královském pokoji na hradě, romantickou jízdu na saních, romantický víkend a mnoho dalších.

Chcete prožít se svou drahou polovičkou nezapomenutelné chvíle? Pak vyzkoušejte originální kouzlo thajské relaxace. Už ne každý zvlášť, ale ve dvou. Splňte si svůj Thajský sen pro dva! Čeká Vás příjemná thajská masáž celého těla, která Vás dokonale uvolní, a to doslova od konečků prstů na nohou až po kořínky vlasů. Voňavé aromatické oleje navodí tu správnou atmosféru podmanivého Thajska. Vaše tělo i mysl se zklidní, stres se odplaví neznámo kam. To je ta pravá relaxace. A protože jde o Thajský sen pro dva, stylovým a zároveň velmi příjemným zakončením společného netradičního zážitku bude určitě společný pobyt ve vířivce se šampaňským. Tak na Vaše zdraví, na lásku!

Pokud chcete strávit příjemný večer v Praze, neváhejte a jděte na Jazz Boat. Jen si to představte: proplouváte pod Karlovým mostem, po pravé straně vidíte Pražský hrad, popíjíte drink a posloucháte skvělý jazz. Během 2,5 hodinové plavby centrem Prahy s průjezdem přes zdymadlo si poslechnete jazzový koncert, na lodi vystupují ty nejlepší české jazzové kapely. Servírovat se bude skvělá večeře o 3 chodech a jistě si vyberete i z nápojového lístku.
 
Překvapte Vaši milovanou nebo svého drahého nevšedním dárkem a pozvěte ji/jej na tři dny do Jeseníků! Těšit se můžete na komfortní hotel s velkorysým wellness zázemím: bylinková, finská nebo keltská sauna, tepidárium, solná terapie, whirlpool a další relaxační procedury, objednat si můžete i masáž nebo kosmetiku. V hotelu si můžete půjčit koloběžku nebo vyrazit do okolí na kole, v zimě na Vás čeká několik lyžařských vleků a výborné podmínky pro běžky. V hotelu jsou také dvě moderní bowlingové dráhy, kulečník a bar.