Jihlava udělala zásadní krok k proměně své dopravní infrastruktury. Správa železnic společně s městem dnes slavnostně otevřela první etapu nového centrálního dopravního terminálu u jihlavského městského nádraží. Projekt, jehož příprava odstartovala již v roce 2017, má za cíl vytvořit moderní přestupní uzel pro vlakovou a městskou i příměstskou autobusovou dopravu.